O nas

Usługi stolarskie Andrzej Kowalczyk jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1997 roku. Rozpoczynaliśmy działalność w niewielkiej miejscowości Wygryny. Obecnie zakład znajduje się w Piszu, w województwie Warmińsko-mazurskim. Od początku istnienia specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych z drewna litego. 80 % wykonywanych przez nas wyrobów stanowi produkcje eksportową. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa schodów dywanowych, grzebieniowych, krętych, policzkowych, wspornikowych, na beton oraz drzwi wewnętrznych, balustrad, poręczy, parapetów. Nasze przykładowe realizacje znajdziecie Państwo w zakładce Oferta.

Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu w doborze materiałów oraz rozwiązań technicznych. Oferujemy szeroka gamę kolorystyczną oraz wykończenie powierzchni lakierami, olejami najwyższej klasy. Spełnimy wszystkie Państwa wymagania. Sprostamy najbardziej wyszukanym gustom. Zapewnimy profesjonalna obsługę, terminowość oraz wysoką jakość naszych usług. Jesteśmy firmą solidną i rzetelną o bardzo bogatym doświadczeniu. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Nawiążemy współpracę z firmami budowlanymi i remontowymi, salonami sprzedaży, w zakresie produkcji i montażu: schodów, balustrad i poręczy, drzwi oraz parapetów z drewna. Nasze przykładowe realizacje znajdziecie Państwo w zakładce Oferta.